Artimiausia paroda:  2014.10.02 - 04
LT | EN    
www.howtoaddlikebutton.com Website
:: Pradžia ::

 

Spalio 2-4 d. Aleksandro Stulginskio universitete vyksianti miško, medžioklės, aplinkos ir gyvulininkystės technologijų paroda „Sprendimų ratas 2014“ bus jau septintoji šiai tematikai skirta, o iš viso – trisdešimt devintoji paroda, rengiama Universitete. Tai vienintelė tokio pobūdžio paroda šalyje, padedanti susipažinti su besikeičiančia aplinka, naujomis aplinkosaugos idėjomis, miškininkystės, medžioklės, gyvulininkystės ir aplinkos tvarkymo temomis.


Parodoje „Sprendimų ratas 2014“ dalyvaus apie 100 firmų, asociacijų, organizacijų, apie 200 augintojų, gamintojų ir tautodailininkų ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš Čekijos, Latvijos, Lenkijos, Estijos, Švedijos.


Valkininkų, Raseinių, Kazlų Rūdos, Veisiejų, Kauno ir Dubravos miškų urėdijos pristatys miškininkų nuveiktus darbus, pasidalins aktualijomis. Aplinkos ministerijos ir Generalinės miškų urėdijos ekspozicijose vyks susitikimai su šių institucijų specialistais. Pirmą kartą parodoje dalyvaujanti Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba primins kokia graži mūsų Lietuva, kaip puoselėjamos ir tvarkomos gražiausios šalies vietovės.


„Sprendimų rate 2014“ vyks ne tik medžioklinių šunų pasirodymai, bet bus galima pamatyti ir plėšriųjų medžioklinių paukščių parodomąją programą. Aukštaitijos, Dzūkijos ir Žemaitijos regionų medžiotojai ant laužo virs žvėrienos sriubą, o Šiaulių medžiotojų ir žvejų draugijos nariai – žuvienę. Ragauti galės visi parodos dalyviai ir lankytojai.

 

Paviljone visų norinčių išbandyti savo taiklumą lauks ASU Kūno kultūros ir sporto centro kulkinio šaudymo pneumatiniais ginklais šaudykla.


Slėnio „Nemunas“ Pramogų saloje vyks vaikų lenktynės „Wiking“, „Valtra“, „Zetor“ ir kt. traktoriukais, dirbs vaikiško maisto kavinė.


Kaip ir kasmet, lankytojus kvies gausi ir įvairiaspalvė sodinukų, gėlių ir amatų mugė.


Bendras parodos „Sprendimų ratas 2014“ plotas 27 200 kv. m (2,7 ha). Dienraščio „Verslo žinios“ surengtos apklausos duomenimis, „Sprendimų ratas 2013“ buvo trečioji pagal dydį tarp visų parodų, surengtų 2013 m. Lietuvoje. Parodoje apsilankė apie 50 tūkst. lankytojų, šiais metais tikimasi dar gausesnio jų skaičiaus.


Parodos darbo laikas – nuo 9 iki 17 val. visomis parodos dienomis. Visų renginių, vyksiančių spalio 2-4 dienomis Aleksandro Stulginskio universitete, lankymas nemokamas.

 

 

 

Organizatoriai:

 

 

           

Partneriai: