:: Šviečiamoji programa ::

 

Spalio 5 d. (ketvirtadienis) 

 

 

12.00 – Seminaras „Denitrifikacijos bioreaktoriai drenažo sistemose – žemės ūkio poreikių ir aplinkosaugos suderinamumo link“.

A.Povilaitis, I.Živatkauskienė, J.Matikienė, Aleksandro Stulginskio universitetas“.

IV rūmų 211 aud.

 

12.00 – Seminaras „Ūkių mikroklimato kontrolė, valdymas ir gaisrinė sauga“.

A. Šlapkauskas, Aleksandro Stulginskio universitetas; Ž. Kalsytė, UAB „Topkodas“; J.Lukošius, VšĮ „Priešgaisrinių paslaugų garantas“.

II rūmų 219 aud.

 

13.00 – Mokslinė-praktinė konferencija „Miško, žmogaus ir laukinių gyvūnų santykis 2017“.

D. Žiogelis, Anykščių valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba; A. Kibiša, Aleksandro Stulginskio universitetas; D. Jurevičius, LR aplinkos ministerija.

Centrinių rūmų 503 aud.

 

13.00 – Seminaras „Ūkių, sandėlių praėjimo kontrolė, automatizavimas“.

A. Šlapkauskas, Aleksandro Stulginskio universitetas; Ž. Kalsytė UAB „Topkodas“.

II rūmų 219 aud.

 

13.00 – Seminaras „Atliekų panaudojimas bioenergetikoje“.

M. Gumbytė, V. Skorupskaitė, E. Sendžikienė, Aleksandro Stulginskio universitetas.

VIII rūmų B212 aud.

 

14.00 – Seminaras „Ūkių automatizavimas, informavimas apie aliarmus“.

A. Šlapkauskas, Aleksandro Stulginskio universitetas; Ž. Kalsytė UAB „Topkodas“.

II rūmų 219 aud.

 

14.00 – Seminaras „Šiuolaikiniai žemės ūkio kooperacijos ir gamintojų organizacijų modeliai“.

J. Žukovskis, Aleksandro Stulginskio universitetas; J. Ramanauskas, Klaipėdos universitetas; A. Gustas, LR žemės ūkio ministerija; A. Aleksandravičius, Lietuvos šiltnamių asociacija.

III rūmų, 411 aud.  

 

Spalio 6 d. (penktadienis)

 

8.00 – Konferencija „Naujos maisto saugos ir kokybės valdymo tendencijos“.

Aleksandro Stulginskio universiteto Žemės ūkio ir maisto mokslų institutas ir Miško, biologijos ir miškininkystės institutas.

Centrinių rūmų 505 aud.

 

10.00 – Seminaras „Mėsinių galvijų veislinės vertės didinimas“.

V. Jukna, E. Meškinytė-Kaušilienė, Aleksandro Stulginskio universitetas.

Seminarų salė paviljone Nr.1.

 

10.00 – Seminaras „Mažų gyvenviečių nuotekų valymo inovatyvūs sprendimai“.

L. Česonienė, M. Dapkienė, A. Radzevičius, Aleksandro Stulginskio universitetas.

Centrinių rūmų 512 aud.

 

10.00 – Seminaras „Inžinerinė grafika 2017“.

A. Vansevičius, Aleksandro Stulginskio universitetas; I. Giniotis, Vilniaus statybininkų rengimo centras; T. Pilkaitė, Kauno technologijos universitetas.

III rūmų 530 aud.

 

11.00 – Konferencija „Aplinkosauginiai iššūkiai, laukiantys Lietuvos gyvulininkystės, klimato kaitos susitarimo kontekste“.

Lietuvos pieno gamintojų asociacija.

IV rūmų konferencijų salė.

 

11.00 – Seminaras „Valstybinių miškų valdymo konsolidavimas į vieną įmonę“.

D. Dudutis, N. Kupstaitis, LR aplinkos ministerija.

IV rūmų 211 aud.

 

11.00 – Seminaras „Pluoštinių kanapių panaudojimas statyboje“.

V. Gurskis, D. Ramukevičius, Aleksandro Stulginskio universitetas; R. Smalakys, AB „Kanapiniai namai“.

III rūmų 132 aud.

 

11.00 – Seminaras „Socialinis verslas: tinka kiekvienam, lengva pradėti, nesunku vystyti“.

J. Solnyškinienė, Aleksandro Stulginskio universitetas.

IV rūmų 204 aud.


12.00 – Seminaras „Europos sąjungos parama miškų ūkiui“.

N. Kupstaitis, D. Vaikasas, LR aplinkos ministerija.

IV rūmų 211 aud.

 

13.00 – Seminaras „Biologinio turto klasifikavimo ir įkainojimo problemos bei aktualijos“.

D. Zinkevičienė, N. Stončiuvienė, D. Juočiūnienė, Aleksandro Stulginskio universitetas.

III rūmų 206 aud.

 

13.00 – Seminaras „Inovacijos kuriant trumpąsias maisto tiekimo grandines“.

R. Čiūtas, V. Atkočiūnienė, Aleksandro Stulginskio universitetas.

IV rūmų 211 aud.

 

13.00 – Seminaras „Dekoratyvinių, sportinių ir pašarinių žolynų paruošimo žiemojimui aktualijos“.

E.Klimas, Aleksandro Stulginskio universitetas.

IV rūmų 204 aud.

 

14.30 – Seminaras „Lietuvos šeimos ūkininkų sąjungos vaidmuo sprendžiant šalies smulkių ir vidutinių ūkių problemas“.

V. Juodsnukis, Lietuvos šeimos ūkininkų sąjunga, R. Čiūtas, Aleksandro Stulginskio universitetas.

IV rūmų 211 aud.

 

15.00 – Seminaras „Dažniausių galvijų ligų profilaktika Lietuvos ūkiuose“.

R. Antanaitis, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas.  

IV rūmų 204 aud.

 

Spalio 7 d. (šeštadienis)

 

 

9.00 – Konferencija „Naujos maisto saugos ir kokybės valdymo tendencijos“.

Aleksandro Stulginskio universiteto Žemės ūkio ir maisto mokslų institutas ir Miško, biologijos ir miškininkystės institutas.

Centrinių rūmų 505 aud.

 

13.00 – Seminaras „Kaip pertvarkomos Lietuvos miestų aikštės?“.

A. Žickis, M. Pilkauskas, Aleksandro Stulginskio universitetas.

IV rūmų 211 aud.

 



Pagrindinis rėmėjas



Partneriai: