:: Apie mus ::

 

 

Parodų organizavimo centras yra viena iš Aleksandro Stulginskio universiteto žemės ūkio mokslo ir technologijų parko (ASU MTP) sudedamųjų dalių. Nuo 1995 m. rudens kasmet surengiamos vidutiniškai dvi parodos. ASU MTP kolektyvas iš viso yra surengęs 46 parodas.

 

Nuo 1995 iki 2007 m. kiekvieną rudenį buvo rengiama žemės ir miškų ūkio paroda „Lietuvos agropanorama“. Pasikeitus verslo aplinkai ir Lietuvos žemės ūkio universiteto infrastruktūrai, susiformavo poreikis koreguoti rudeninės parodos tematiką, ieškoti naujovių. Nuo 2008 m. rudens vietoj „Lietuvos agropanoramos“ imta rengti miško, medžioklės ir aplinkos parodas „Sprendimų ratas“.

 

2007 m. LŽŪU MTP kolektyvas buvo 54-ųjų Pasaulinių arimo varžybų organizatoriumi. 2008 metais mums buvo patikėta surengti Tarptautinę specializuotą žemės ūkio, maisto pramonės ir gyvulininkystės parodą „AgroBalt 2008“.

 

Kasmet nuo 2009 m., laikraščio „Verslo žinios“ atliktų tyrimų duomenimis, žemės ūkio paroda „Ką pasėsi...“ yra skelbiama didžiausia, o “Sprendimų ratas” trečia – ketvirta pagal dydį iš visų parodų, tais metais vykusių Lietuvoje.

 

Paroda ir jos metu vykstantys renginiai yra nemokami.