:: Šviečiamoji programa ::

 

 

Rugsėjo 27 d. (ketvirtadienis)


 

9.00 – Seminaras „Žemės ūkio gamybos rizikų valdymas grūdų ir pieno ūkiuose“.

R. Rakštys, J. Greblikaitė, Aleksandro Stulginskio universitetas.

III rūmų 610 aud.

 

9.00 – Seminaras „Inovatyvus daržo augalų auginimas vertikaliose sistemose taikant šiuolaikines aplinką ir išteklius tausojančias technologijas“.

J. Kulaitienė, Ž. Juknevičienė, J. Černiauskienė, Aleksandro Stulginskio universitetas.

IV rūmų 204 aud.

 

10.00 – Seminaras „Kas svarbu apsirūpinant malkomis žiemai“.

N. Kupstaitis, L. Daukša, LR aplinkos ministerija.

IV rūmų 211 aud.

 

10.00 – Seminaras „Inžinerinė grafika 2018“.

A. Vansevičius, Aleksandro Stulginskio universitetas; S. Vdovinskienė, Vilniaus Gedimino technikos universitetas; I. Giniotis, Vilniaus statybininkų rengimo centras.

III rūmų 530 aud.

 

12.00 – Seminaras „Ar dera mūsų maistas ir mikrobai“.

A. Krasauskas, Aleksandro Stulginskio universitetas.

IV rūmų 211 aud.

 

13.00 – Seminaras „Ekologinės gamybos sertifikavimo naujovės ir ypatumai“.

T. Demikis, VšĮ „Ekoagros“.

IV rūmų 204 aud.

 

13.00 – Seminaras „Ekosisteminės paslaugos Lietuvoje: teisiniai ir praktiniai aspektai“.

J. Vilkevičiūtė, V. Pilipavičius, Aleksandro Stulginskio universitetas; A. Razinkovas-Baziukas, Klaipėdos universitetas.

III rūmų 610 aud.

 

14.00 – Seminaras „Vietos maisto sistemų organizavimas rajonuose – institucijų, ūkininkų ir bendruomenių vaidmuo remiant vietos produktų vartojimą“.

V. Atkočiūnienė, Aleksandro Stulginskio universitetas; V. Juodsnukis, Lietuvos šeimos ūkininkų sąjunga.

IV rūmų 211 aud.

 

16.00 – Diskusija „Šeimos ūkių organizacinė veikla ieškant atsakymų į dabarties iššūkius ir sprendžiant 2021–2027 m. programavimo laikotarpio strateginius uždavinius“.

V. Juodsnukis, Lietuvos šeimos ūkininkų sąjunga; R. Čiūtas, Aleksandro Stulginskio universitetas.

IV rūmų 211 aud.

 

Rugsėjo 28 d. (penktadienis)

 

 

9.00 – Seminaras „Inovatyvus daržas – augalų auginimo būdo pritaikymas ūkyje panaudojant vertikalias sistemas“.

J. Kulaitienė, Ž. Juknevičienė, J. Černiauskienė, Aleksandro Stulginskio universitetas.

IV rūmų 204 aud.

 

10.00 – Seminaras „Žiedadulkių rinktuvų palyginimas“.

R. Puška, Aleksandro Stulginskio universitetas.

IV rūmų konferencijų salė

 

10.00 – Seminaras „Augalinio aliejaus kokybės tyrimai“.

M. Gumbytė, E. Sendžikienė, K. Kazancev, Aleksandro Stulginskio universitetas.

VIII rūmų B212 aud.

 

10.00 – Seminaras „Netinkamos mitybos įtaka medžioklinių šunų sveikatingumui“.

R. Vaitkevičiūtė, Aleksandro Stulginskio universitetas; J. Einorytė, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas.

IV rūmų 211 aud.

 

10.00 – Seminaras „Parama žemės ūkio kooperatyvams ir gamintojų organizacijoms“.

J. Žukovskis, Aleksandro Stulginskio universitetas; J. Ramanauskas, Klaipėdos universitetas; J. Kuzminskas, Asociacija „Kooperacijos kelias“; D. Montvyla, Lietuvos šiltnamių asociacija.

III rūmų 604 aud.

 

11.00 – Seminaras „Mėsinių galvijų genetinės vertės didinimas“.

V. Jukna, E. Meškinytė-Kaušilienė, Aleksandro Stulginskio universitetas.

Seminarų salė paviljone Nr. 1.

 

11.00 – Seminaras „Pluoštinių kanapių žiedų džiovinimas ir paruošimas eksportui“.

E. Zvicevičius, Aleksandro Stulginskio universitetas; N. Riauba, MB „Reakiro LT“.

IV rūmų 211 aud.

 

11.00 – Mokslinė-praktinė konferencija „Miško, žmogaus ir laukinių gyvūnų santykis 2018“.

K. Mažeika, LR Seimas; A. Paulauskas, Vytauto Didžiojo universitetas; A. Kibiša, Aleksandro Stulginskio universitetas.

Centrinių rūmų 503 aud.

 

11.00 – Seminaras „Draugiškų aplinkai medžiagų panaudojimas statyboje“.

V. Gurskis, D. Ramukevičius, Aleksandro Stulginskio universitetas; R. Smalakys, UAB „Kanapiniai namai“; D. Surkys, UAB „Eco4Home“.

III rūmų 132 aud.

 

11.00 – Diskusija „Kuo patrauklios inžinerijos studijos“.

R. Domeika, Aleksandro Stulginskio universitetas; V. Apšega, UAB „Konekesko Lietuva“.

II rūmų 204 aud.

 

11.30 – Seminaras „Vidurio Europos tamsioji bitė (Apis mellifera mellifera) – vietinė Lietuvos bitė: situacija šiandien“.

L. Blažytė-Čerškienė, Gamtos tyrimų centras.

IV rūmų konferencijų salė

 

12.00 – Seminaras „Lietuvoje veisiamų avių genetinės vertės didinimas“.

E. Meškinytė-Kaušilienė, V. Jukna, Aleksandro Stulginskio universitetas.

Seminarų salė paviljone Nr. 1

 

12.00 – Seminaras „Inovatyvių nuotekų valymo technologijų poveikis vandens kokybei“.

L. Česonienė, M. Dapkienė, A. Radzevičius, Aleksandro Stulginskio universitetas.

Centrinių rūmų 512 aud.

 

12.30 – Seminaras „Kanapių augintojų veiklos galimybės susitelkus į inovatyvaus verslo asociaciją“.

R. Čiūtas, Aleksandro Stulginskio universitetas; N. Slesariūnas „Meditaurus“.

IV rūmų 211 aud.

 

13.00 – Seminaras „Bičių pienelio rinkimo technologija“.

A. Amšiejus, Aleksandro Stulginskio universitetas.

IV rūmų konferencijų salė

 

13.00 – Seminaras „Sausros paveiktų žolynų paruošimo žiemojimui ypatumai“.

E. Klimas, Aleksandro Stulginskio universitetas.

Seminarų salė paviljone Nr. 1

 

13.00 – Seminaras „Siauralapio gauromečio panaudojimo galimybės“.

M. Lasinskas, Aleksandro Stulginskio universitetas;

IV rūmų 204 aud.

 

14.00 – Seminaras „Pokyčiai ūkininko ūkio veiklos dvejybinėje apskaitoje“.

N. Stončiuvienė, D. Zinkevičienė, Aleksandro Stulginskio universitetas; Z. Sinickienė, Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba.

III rūmų 620 aud.

 

14.00 – Seminaras „Bioekonomikos plėtros galimybės ir iššūkiai Lietuvoje: biodujų sektorius“.

V. Vitunskienė, Aleksandro Stulginskio universitetas; V. Dabkienė, E. Eičaitė, Lietuvos agrarinės ekonomikos institutas; A. Augustaitis, Biojėgainių vystymo klasteris.

IV rūmų 211 aud.

 

14.00 – Seminaras „Dirvožemio drėgmės režimo reguliavimas. Europos inovacijų partnerystės projektas Lietuvai“.

I. Adamonytė, S. Misevičienė, G. Vyčienė, Aleksandro Stulginskio universitetas.

III rūmų 330 aud.

 

14.30 – Seminaras „Kaimo bendruomenių ir šeimos ūkių partnerystė įtraukiant namų ūkius į vietos maisto rinką“.

R. Čiūtas, Aleksandro Stulginskio universitetas; V. Juodsnukis, Lietuvos šeimos ūkininkų sąjunga.

IV rūmų 204 aud.

 

 


Pagrindinis rėmėjas



Partneriai: